Call of Duty family: Call of Duty 2 | CoD 4: MW | CoD 5: WaW | CoD: Black Ops | Call of Duty: WW2

Call of Duty 4 Fansite - cod4.gamefan.cz

GameFan.cz

CoD4

Galerie

Downloady

Nové mapky ke staženídownloady

Po týdnu tu konečně máme další mapky ke stažení. Většina map se řadí již do kategorie střední a vyšší velikosti, ale najdou se tu i mapy, které mají jen něco málo přes 20 MB. Každý má však rád jinou velikost, takže máte z čeho vybírat. K dnešnímu dni můžete neomezeně stahovat již 113 klasických map, z toho jich je 16 nových. Mapa s pořadovým číslem 100 nese jméno City Assault v1.0.

Také jsem přidal nějaké ty mapy pro snipery, celkově jich na našem webu naleznete již 21, 4 z nich jsou nové. Budou ale ještě přibývat, stejně tak jako skiny!

A jaké nové mapky tu máme? Narazil jsem na jednu opravdu zajímavou mapku Funland, tedy jestli se tomu dá říci mapa, vypadá to spíše na nějaký dětský koutek.

Dnešní největší mapa Krutzenfeig má velikost 51.54 MB. Naopak nejmenší mapou se stává Modern Mice, jejíž velikost je pouhých 21.04 MB.

Samozřejmě v naší databázi map naleznete i další mapy, které stojí za to, máme tu ale i již zmiňované tzv. sniper mapy.

Pokud máte rádi lodě a déšť, je pro vás mapa SPS Carguero jako dělaná. Velikost sice není opravdu vysoká, ale určitě bude stát za to. Pokud máte radši sucho a teplo, můžeme nabídnout mapu FR Royce World, ve které by nemělo pršet . Jestli je tomu opravdu tak, to musíte vyzkoušet již sami.

Shrnuli jsme si tedy nové mapky a pokud čas dovolí, dočkáte se i nových skinů a samozřejmě i jejich popis v podobě takovéhle novinky.

Download:

Napsal Kings | 2.3.2008 13:59 | zdroj: codutility.comkomentáře (1)

Oznámení

Komentáře jsou uzavřeny.


lolek

Ještě by bylo dobry udělat takovej návod jak ty mapy vložit na server a pokud možno tak ranked server.Jinak to děláš dobře

3. 3. 2008, 14:49 | #3791

Copyrights (c) 2008 CoD4.GameFan.cz
Design by Tasi | Cody by KUba
Veskere kopírovani casti textu nebo grafiky je bez svoleni autora zakazano